Santiana nuk fshihet më, shfaqet me të dashurin në publik

author
0 minutes, 41 seconds Read

Një nga banoret më të spikatura të edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova, Santiana Maloku, gjatë qëndrimit në shtëpi është bërë e njohur edhe për lidhjen e saj që po vazhdon ta mbajë të fshehtë.
Paparaci ka siguruar foto dhe video të Santianës, teksa po shijonte kafen me të dashurin e saj Lirimin, në një nga kafiteritë e qytetit të saj të lindjes, në Gjakovë.

Santiana arriti të shkojë deri në gjysmëfinalen e këtij edicioni të BBVK.
Përgjatë tre muajve, ajo bëri bujë të madhe me afrimitetin e saj me banorin tjetër, Bucin, marrëdhënia e të cilëve bëri që i dashuri i saj të hyjë në shtëpi, ku indirekt i tha që duhet të qëndrojë larg Bucit.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts