Romeo fillon të falet brenda shtëpisë, thotë se do të vazhdojë edhe jashtë

author
0 minutes, 26 seconds Read

Romeo Veshaj është një na banorët e Big Brother VIP Albania 3, i cili ka habitur me disa deklarata të tij.
Gjatë bisedës me disa nga banorët e shtëpisë ai ka folur për bindjen e tij fetare.

“Ndihem shumë i lehtësuar dhe emocionohem shumë kur falem”, ka thënë Romeo.
Ai ka shtuar se kjo është hera e parë e tij që ka filluar të falet, dhe ka pohuar se këtë do ta vazhdoj edhe jashtë shtëpisë.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts