“Refuzova 100 mijë franga për një natë”, futbollistja joshëse tregon si i kontaktua nga një personazh i famshëm

author
0 minutes, 45 seconds Read

Alisha Lehman është një prej futbollisteve më të bukura dhe seksi në panoramën botërore dhe jo më kot ajo numëron 15 milionë ndjekës në “Instagram”- in e saj.

Lojtarja e kombëtares së Zvicrës është një prej yjeve të shoubizit botëror, e cila në një intervistë të fundit, të dhënë për kanalin e reperit Shajrin Dejvid, ka zbuluar se ka marrë një ofertë tunduese për të kaluar një natë me një personazh shumë të famshëm, ndonëse emrin e tij ajo nuk e bën publik:

‘Do ta paguaj Alishan 100 mijë franga zvicerane (diçka më shumë se 100 mijë euro) për të kaluar një natë me të’. Dhe e di çfarë është çmenduria më e madhe, që atë mesazh e kam ende në celularin tim, por nuk mund ta zbuloj emrin e tij, pasi realisht është një personazh ekstremisht i famshëm”.

Similar Posts