Puthje romantike e momente intime mes Meritonit dhe Ilnisës në BBVA 3

author
0 minutes, 26 seconds Read

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli po vazhdojnë të jenë më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin.
Ata po kalojnë një periudhë të bukur së bashku në Big Brother VIP Albania 3.

Ndonëse akoma nuk kanë shprehur haptazi pëlqim, ata po sjellin mjaft momente intime.
Pas një diskutimi të gjatë në spektakël rreth kësaj romance, ata janë parë sërish të shtrirë në krevat.
Prezantuesi nga Kosova madje tërë kohën i ka dhuruar puthje e përqafime.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts