Publikoi foton e Ardit në rrjetet e saj sociale, zbulohet a janë lidhur Shqipja dhe Ardi

author
0 minutes, 30 seconds Read

Shqipja dhe Ardi u komentuan shumë për afrimitetin gjatë Big Brother Vip Kosova.
Publiku dëshironte ti shihte bashkë, derisa ata publikuan disa pamje se kishin dal për darkë bashkë.

Por, Shqipja atë natë kishte publikuar në snap të saj foton e Ardit duke shtuar dyshimet ata kanë krijuar një lidhje jashtë shtëpisë.
Por, Shqipja ka publikuar një video ku tregon se e kishte parë më vonë që ishte Ardi i cili e ka postuar veten në snapin e Shqipes.
Ajo tregoi se nuk ka asgjë më shumë mes saj dhe Ardit sesa miqësi./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts