Publikohet video ku Kaderi me ‘vjehrren’ e kallin atmosferen duke vallëzuar bashkë pasi Lumi u shpall fitues i BBVK

author
0 minutes, 21 seconds Read

Mbrëmë u shpall fitues i Big Brother Vip Kosova, Lumbardh Salihu.
Ai e fitoi cmimin e madh prej 144 mijë euro.

Ndërsa sic e do zakoni pas finales është organizuar edhe një ndejë me ish banmorët e Big-ut dhe familjarët e tyre.
Në rrjet është bërë virale një video ku nëna e Lumbardhit dhe e dashura e tij Kaderi kanë vallëzuar bashkë./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts