Publikohet video e papritur, Dafina Zeqiri grushton Yll Limanin

author
0 minutes, 23 seconds Read

Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani janë artistët me të kërkuar në vitet e fundit.
Çdo këngë e krijuara nga ata shndërrohet në hit.

Në një video që ka publikuar Ylli në ‘Tik-tok’ shihet duke këndur këngën e tij teksa Dafina në formë shakaje grushton atë.
Kujtojmë se dyshja artistike kanë një raport mjaftë të ngushtë dhe janë shumë pranë publikut në mbrëmje të ndryshme./Kosovarja/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts