Publikohet video e Lumit dhe Kaderit derisa ecin në rrugë dorë për dorë

author
0 minutes, 22 seconds Read

Fituesi i Big Brother Vip Kosova, Lumbardh Salihu po shijon ditët me të dashuren e tij Kaderin.
Ata u njohën brenda shtëpisë së BBVK ndërsa lidhja e tyre po shkon mirë edhe jashtë.

Së fundmi fansat kanë publikuar një video të ëmbël të tyre.
Ata shihen në rrugë duke ecur dorë për dorë ndërsa vëmendje marrin me stilin e bukur të veshjes./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts