Për pak muaj kaq shumë është rritur vajza e Albyt të BBVK

author
0 minutes, 24 seconds Read

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.
Gjate qendrimit ne shtepi shpesh u perfol per filmat per te rritur qe kishte bere por qe e kishte lene qysh moti si pune.

Ajo gjithashtu ka rrefyer se ka nje vajze 5 vjece, dhe qe kujdeset vet per te.
E sot gjate dites Alby ka ndare nje foto te vajzes ,e cila do ju shkrijë./veqshqip/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts