“Nuk është Prishtina… Është Dubai”, Vërshimet në Dubai habisin deputetin e PDK’së

author
0 minutes, 24 seconds Read

Deputetin e PDK’së, Enver Hoxhajn e ka befasuar shiu i Dubait. Derisa ka ironizuar me një status në Facebook për situatën kur shiu shkakton vërshime në kryeqytet, ai thotë se është habitri kur ka parë këtë vërshime edhe në Dubai, shkruan Insajderi.

“Nuk është Prishtina… Është Dubai, ku sot nisa ditën dhe për habinë time, me shumë shi dhe vërshime”, shkruan Hoxhaj në facebook duke bashkangjitur edhe një video:

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts