Nuk do ta besoni, kështu dukej Alba vite më parë si bionde

author
0 minutes, 32 seconds Read

Nuk do ta besoni, kështu dukej Alba vite më parë si bionde

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat rozë kohët e fundit, për përplasjet virtuale që ka pasur me një tjetër ish- banore, Kaderin.

Së fundmi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Alba ka publikuar një foto me flokët bjonde dhe pse ne e njohim si një brune mjaft sekse, mund të themi që edhe floktë bjonde i rrinë shumë bukur.Brunja simpatike është një nga personazhet më të spikatura të “reality show”-t, në Kosovë por jo vetëm.

Similar Posts