Nesër finalja e Big Brother Kosova, kjo është super skena

author
0 minutes, 19 seconds Read

Nesër do të mbahet finalja e madhe e ‘BBVK’ me katër finalistë.
Edona James, Blerando, Lumbardhi dhe Shqipja garojnë për çmimin e madh.

Ekipi i Indeksonline ka shkuar për ta parë nga afër ambientin ku do të ketë shumë surpriza dhe do të përjetoni emocione të forta.
Për më shumë ndiqeni materialin në vazhdim./Indeksonline/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts