Ndahet nga jeta zyrtarja policore në Suharekë, Fetije Bytyqi

author
0 minutes, 28 seconds Read

Zyrtarja policore e Stacionit të Policisë në Suharekë, Fetije Bytyqi, ka humbur jetën në moshën 62-vjeçare.Vdekjen e saj e kanë bërë të ditur kolegë të së ndjerës.

E ndjera për shumë vite kishte punuar në sektorin e ndërlidhjes me gjykatë dhe komunitet në Policinë e Kosovës.“Me trishtim të thellë kemi pranuar lajmin për ndarjen e parakohshme nga jeta të kolegës bashkpuntores ne Policin e Kosovës, stacioni Policor Suharekë”Varrimi i Fetijes, bëhet sot në orën 15:00, në varrezat e qytetit./GazetaSinjali/

Similar Posts