Momente intime gjatë natës në BBVA- Meritoni prek në të pasme Ilnisën

author
0 minutes, 35 seconds Read

Çifti i Big Brother Vip, Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli janë treguar të papërmbajtshëm para kamerave. Moderatori i ka futur duart gazetares teksa të dy qëndronin në dhomën e gjumit duke biseduar.
Meriton Mjekiqi shihet teksa i kap të pasmet Ilnisës dhe e puth e përkëdhel pa u shqetësuar për praninë e kamerave.

Ndërsa në momentin që u shtrinë në krevat, dyshja u mbuluan me çarçaf dhe shkëmbyen puthje.
“Larg nga unë, t’i nuk ke limite”, i drejtohet Ilnisa në një moment, më pas i kërkon: “Shko më merr një kos frutash, dua të ha një gjë të ëmbël. (Qesh)”

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts