Me trupin e lagur, Laureta ia dha ‘flakën’ rrjetit

author
0 minutes, 15 seconds Read

Laureta dhe Roberti dikur ishin duke i kaluar pushimet e para si çift publik.
Ata u duken mjafte te afërt mes veti, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo po duket e zjarrte me trupin e saj te lagur.
Ajo ne kete fotografi pranoj shumë komente pozitive./InfoKosova/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts