Luiz Ejlli takon opinionisten e Big Brother Kosova në Prishtinë

author
0 minutes, 26 seconds Read

Luiz Ejlli po vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuar të shoëbizit shqiptar.
Së fundi, ai po kalon kohë të mirë në Prishtinë.

Ai po shijon një mbrëmje me bashkëshorten e tij, Kiara Titon dhe miq të tjerë në një vend luksoz në vend.
I njëjti veç tjerash është takuar edhe me moderatoren e lajmeve dhe ish-opinionisten e “BBVK”, Anita Muçaj – Haradinajn.
“apapapa…”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë së postuar në InstaStory.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts