Lisi zbulon lojtarët më të fortë në BBV3, nuk do ta besoni se për kë thot “ka logjik të frikshme”

author
1 minute, 45 seconds Read

Mëngjesin e kësaj të enjte ishte i ftuar në emision televiziv, Elvis Myrta, i eliminuari i fundit i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 3”.

Gjatë kësaj interviste, ish-banori foli për eksperiencën e tij në këtë reality show si dhe dha mendimet e tij rreth banorëve të tjerë.

Duke folur rreth rrugëtimit të tij në këtë edicion të tretë të BB VIP, gazetari u shpreh se u mësua shpejt brenda shtëpisë më të madhe në Shqipëri.

“Duke qenë se nuk jam fotozhenik, nuk jam marrë me kamerat.

Edhe ata që më menaxhonin rrjetet sociale më thonin ‘si nuk dole pak para kamerave të të bënim foto’.

Kam qenë pa komplekse, i vërtetë, edhe vetë e thoja ‘jam me pushime’.

Tre javët e para e kam shijuar vërtet, nuk kam ndjerë asnjë lloj presioni edhe pse ishte shumë i madh. Ishte një eksperiencë shumë e bukur, por nuk do e bëja prapë.

Nuk do e bëja më tek Big Brother VIP 4, 5 apo 6, por në këtë “Big” nëse më jepej mundësia do të rihyja. Kam ca pengje”, tha Elvisi.

Kur Myrta u largua nga BB VIP i la Romeo Veshajt një porosi, që të mos merrej me Graciano Taganin pasi nuk është ai objektivi.

I pyetur se cili është objektivi i aktorit, ish-banori u shpreh:

“Ka disa lojtarë të tjerë të fortë.

Romeo është një nga pretendentët kryesorë për të fituar, por Gracianon nuk e shoh si lojtar të fortë, nuk duhet të përqendrohet tek ai.

Juli është i fortë, Ilnisa nuk është konkurrente e fortë, mund të shkojë deri në finale por që jo për të fituar.

Erjola ka një logjikë shumë të mirë dhe nëse futet në lojë do i hapë punë lojtarëve të tjerë. Ka një logjikë të frikshme.

Erjola me 2-3 fjalë i vinte me shpatulla pas murit, sidomos Ilnisën për shembull.

Nuk e di si duket nga jashtë, por ajo është shumë e fortë”.

Similar Posts