Lajm i hidhur: Vdes në moshë të hershme anëtarja e familjes Hasani nga Skenderaj – NGUSHELLIME

author
0 minutes, 39 seconds Read

Ka ndërruar jetë në moshë të hershme, Mirdita Ahmeti – Hasani nga fshati Klinë e Poshtmë e Komunës së Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e saj e ka dhënë burri i Mirditës, Faiku në rrjetin social “facebook”.

Varrimi i të ndjeres do të bëhet nga ora 14:00 në varrezat e fshatit në Klinë të Poshtmë.

“Te dashur miq dhe dashamir , sot ka ndrruar jetë shoqja ime Mirdita (Ahmeti) Hasani .Faleminderit per kohen qe ja kemi kushtuare njeri tjetrit , shpresoj qe respekti sinqeriteti dhe dashuria te na bashkoje edhe ne boten tjeter do te mbetesh nje kujtim i paharruar per mua dhe femijet tane . Varrimi do te behet nga ora 14:00 ne varrezat e fshatit ” Kline e Poshtme””, thuhet në njoftimin e Faikut./Rajoni.org/

Similar Posts