Ky është moderatori që ka gisht në ‘ndarjen’ e Luizit dhe Kiarës?!

author
0 minutes, 48 seconds Read

Pas veprimit të ‘papritur’ të Kiarës, ku hoqi çdo postim me partnerin e saj, Luizin, dhe i bëri ‘unfollow’, në rrjet është krijuar një ‘rrëmujë’ dhe një mori komentesh kanë ardhur prej fansave të tyre.

Në rrjet flitet se moderatorja së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e Ronaldo Sharkës ‘Mos i Bjer me Top’.

Dyshohet se ajo është ‘detyruar’ nga Ronaldo të fshijë çdo gjurmë të Luizit në profilin e saj.

Gjithashtu një reagim ka ardhur dhe nga vetë Ronaldo ku nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ flet për një personazh tepër interesant që do të jetë e ftuar në emisionin ‘Mos i Bjer me Top’, gjë kjo që ka shtuar më shumë dyshimet se mund të jetë Kiara.

Teksa prisnim një reagim prej protagonistëve Kiara ka bërë lëvizjen e rradhës.

Ajo ka kthyer çdo postim me Luizin dhe gjithashtu e ndjek përsëri në rrjete sociale.

Shiko foton:

Similar Posts