Krizë mes Fidanit dhe Ritës? Ky detaj shqetësoi të gjithë ndjekësit!

author
0 minutes, 25 seconds Read

Një nga çiftet më të komentuara në vendin tonë është edhe Rita dhe Fidani.

Dyshja simpatike në këtë vit, i këndoi dashurisë me disa këngë të pëlqyera nga publiku.

Por, në ditën e të dashuruarve Rita e as Fidani nuk postuan ndonjë urim e lule, siç bëjnë çiftet rëndom.

Mos ka ndonjë krizë mes dyshes?

Urojmë që shqetësimi i ndjekësve të mos jetë i vërtet, pasi të dy shkojnë shumë së bashku./Kosovarja/

Shiko foton:

Similar Posts