Pasi po i quajnë “motra binjake”, Elvana e Efi bëhen bashkë dhe publikojnë foto krah njëra tjetrës

author
0 minutes, 20 seconds Read

Shumë shpesh kemi dëgjuar se Efi dhe Elvana kanë një ngjashmëri të madhe bashkë.

Duket se më në fund dy bukuroshet janë takuar në një event ku kanë qenë të pranishme të dyja dhe le ta pranojmë që ngjajnë si dy pika uji.

Fotoja është publikuar nga Efi duke shkruar: Më në fund.

Ndersa rrjeti ka ‘shperthyer’ me pelqime e komente te shumta.

Shiko foton:

Similar Posts