“Ki kujdes…” Debat i ashpër mes Fationit dhe Meritonit

author
0 minutes, 37 seconds Read

Romanca e Ilnisës dhe Meritonit është parë me shumë skeptizicëm nga banorët e tjerë të ‘Big Brother Vip’ të cilët dyshojnë se e gjitha është në kuadër të lojës dhe për t’i shpëtuar eliminimit.

Të njëjtën gjë duket se e mendon edhe Fationi i cili që spektaklin e së shtunës pati një debat të fortë me Meritonin për këtë gjë.

Edhe sot ai ka theksuar se loja e tij është të merret me vajza dhe të lidhet siç po bën në këtë rast me Ilnisën.

Vesa, Juli, Sara gjithashtu mendojnë se romanca mes dy banorëve është e stisur dhe aspak e sinqertë.

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts