Këtë vit do të ketë dasmë, Ylli dhe Verona i japin fund beqarisë

author
0 minutes, 16 seconds Read

Ish-konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Ylli Dervishaj ka ndarë një lajm fantastik.

Ylli bëri të ditur në Ora Shtatë të Klan Kosovës, se ai dhe Verona po planifikojnë dasmë.
Nuk dihet ende data e martesës, por është e sigurt se këtë vit do të ketë dasmë.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts