“Hipi mirë dhe…”/ Albi dhe Erjola bëjnë lëvizje provokuese para banorëve (Video)

author
0 minutes, 40 seconds Read

Gjatë mbrëmjes së djeshme, në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” ka patur disa momente komike, të cilat u krijuan teksa disa banorë po luanin lojën me dënime.

Ata ndodheshin në fermën ku duhet të kujdesen për kafshët dhe pulat që janë aty, kur vendosën që të bënin lojën me dënime, të cilat ishin nga më të ndryshmet.Në një moment Ledjona dënon Albin që të mbante në krah Erjolën. Që të dy ishin të gatshëm që t’a kryenin dënimin e dhënë, i cili u shoqërua edhe me lëvizje provokuese.

Kjo situatë ka shkaktuar të qeshura te banorët e tjerë që ndodheshin aty. Ndërsa koreografi i njohur u justifikua me fjalët “Doja që ta ngrija”.

Similar Posts