Graciano qajti mbrëmë pasi u eleminua Elvisi shkaku i tij, reagon bashkëshortja

author
0 minutes, 31 seconds Read

Elvisi la shtëpinë e “Big Brother Vip” e kjo për shkak të nominimit nga ana e Gracianos, nga mundësia që i dha “Kutia e Pandorës”.

Mirëpo ai u prek dhe u përlot pas largimit të Elvisit, edhe pse u bë shkak për të.

Pas këtij momenti, një mesazh mbështetës ka ardhur nga ana e partneres së tij, Argjira.

Në një postim të saj në Instastory shkruhej:

“Graciano Tagani.. Shikushmëria

Loja është lojë, e mira është që t’i të paktën asnjërin se ofendove, bullizove dhe as kërcënove”.

Shiko foton:

Similar Posts