Fama qё morrёn ua ‘rriti’ pak mendjen, Kaderi e tepron me veprimin e fundit

author
0 minutes, 20 seconds Read

E lumtur qё Lumbardhi fitoi ꞔmimin e madh , Kaderi nuk mund tё ‘kontrollojё’ mё veten.
Fituesi i BBVK 2 Lumbardh Salihu dhe ish banorja Kader Kicaj u njohën brenda këtij formati.

Brenda asaj shtëpie ata krijuan lidhjen e dashurisë që po e vazhdojnë edhe jashtë.
Së fundmi ishte Kaderi që publikoi një video në InstaStory me Lumbardhin.
Ata shihen në momente romatike./VEQSHQIP/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts