Alba e “BBVK” zhvishet me bikine dhe ndez rrjetin

author
0 minutes, 24 seconds Read

Alba u konsiderua konkurrentja më e bukur e edicionit të dytë të “Big Brother VIP Kosova”.
Shkodranja u komentua disa herë për qëndrimin, flirtet dhe sigurisht sensualitetin që e karakterizon.

Edhe pas daljes nga “Big Brother”, Alba është venë shpesh në qendër të vëmendjes, kryesisht për marrëdhënie me ish banorët.
Në këtë video, bukuroshja shihet me bikine të kuqe dhe më “hot” se asnjëherë më parë./kosovarja

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts