Ejola ‘çmend’ banoret me trupin e saj, zhvishet në bikini dhe futet në pishinë

author
0 minutes, 18 seconds Read

Ejola Doci u bë se fundi pjesë e Big brother Vip Albania 3.
Ajo hyri në te njëjtën natë me balerinin Graciano, shkruan InfoKosova.

Ditëve të fundit Erjola u shfaq e veshur me bikini teksa trupi i saj mori vëmendje të madhe.
Ajo u shfaq as seksi sa tundi të gjithë banoret./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts