E dhimbshme/ E moshuara: Dhëndrrit lypin… s’po vijnë me m’pa asnjëherë, veç Allahu më shoqëron!

author
0 minutes, 23 seconds Read

Ajo, mes lotëve rrëfen se si dhëndrit e saj nuk vinë ta vizatojnë dhe se e kalon jetën e vetmuar.Tutje zonja flet për sakrificën e saj për të jetuar e vetme.

Ndiqeni më poshtë rrëfimin e saj në videon më poshtë:

Similar Posts