Donaldi ironizon keq Ledion Liçon dhe produksionin e BBVA

author
0 minutes, 36 seconds Read

Tre banorët e preferuar “Big Brother Vip” kanë ngjallur diskutime mes banorëve, por edhe në rrjet.
Ndonëse priste dhe emrin e tij, Romeo nuk ishte në këtë listë.
Lidhur me këtë fakt ka reaguar edhe binjaku i tij Donaldi.

Në një story në rrjetet sociale ai ka ironizuar disi moderatorin e BBV, Ledion Liço.
Donaldi ka shpërndarë një video të bërë virale shumë kohë më parë, ku një demokrat thotë pa dashje që voton për Edi Ramën në vend të Lulzim Bashës.
Kështu ai ka nënkuptuar që në vend të njërit prej tre të preferuarve duhet të ishte edhe emri i Romeos.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts