Dikur shoqe sot sherr me Efin? Mikela: Më mori të dashurin

author
0 minutes, 27 seconds Read

Së fundmi Efi dhe Mikela janë folur për prishje të miqësisë mes tyre.
Nisur nga kjo Mikela së fundmi ka qenë e ftuar tek “Natën me Aulonën”.

Ku mes detajeve për lidhjen e saj rreth 1 vit e gjys dhe bashkejtesën ajo është pyetur për marrëdhënien me Efin.
”Efi më ka marrë të dashurin”- ka thënë Mikela duke qeshur.
Më tej ajo ka sqaruar se Efi dhe partneri i saj janë miq dhe kanë hapur studion e tatuazheve bashkë.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts