Dea Mishel reagon menjëherë pasi iu tha se i dolën t brendshmet në emision

author
0 minutes, 30 seconds Read

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Deamishel Hoxha së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Big Brother Fun Club”, ku ka komentuar lojën e konkurrentëve të këtij sezoni.

Mirëpo në një foto të postuar në faqen zyrtare të emisionit në Instagram, Deas i ka ndodhur një incident.

Teksa ishte e ulur në kolltuk dhe po merrte pozat për foto, bukuroshes i kanë dalë të brendshmet, megjithëse këtij detaji mesa duket Dea nuk i ka dhënë shumë rëndësi duke publikuar të njëjtën foto në llogarinë e saj zyrtare.

Shiko foton:

Similar Posts