Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha në krahet e reperit të njohur

Sara Hoxha, e njohur si influencere dhe partnerja e mëparshme e reperit Ledri Vula, ka zgjedhur të përqëndrohet tek vetja dhe të shijojë ditët e saj në pushim, në shoqërinë e vajzës së saj, PoemBlu, dhe mikes së ngushtë, këngëtares Dhurata Dora. Dyshja e shoqeve, së bashku me të bijën e Sarës, kanë zgjedhur një […]

author

Publikohen pamje ku nënkryetarja e Leposavicit dyshohet se konsumoi lëndë narkotike brenda komunës

Nënkryetarja e komunës së Leposaviqit, Dragana Miletiq dyshohet se është zënë duke konsumuar lëndë narkotike. Pamjet tregojnë se ajo bashkë me një zyrtar tjetër kanë konsumuar lëndë narkotine në objektin e Komunës së Leposaviqit. Komunë kjo që udhëhiqet nga kryetari Lulzim Hetemi. Video është publikuar nga Gazeta Nacionale. Njëra prej videoeve duket të jetë realizuar […]

author

Ana Kabashi e merr “malin”, vë në pah gjoksin me fustanin e hapur

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi vazhdon të jetë shumë e përfolur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar stilin e veshjes. Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një stil më ndryshe të veshjes, aty ku ka […]

author

Rikthehet fuqishëm Monika pas ‘Bigut’, bashkon forcat me Remzie Osmanin

Dy këngëtaret simpatike Remzie Osmani dhe Monika Salihu kanë bashkuar forcat për një duet. Me një postim Monika ka uruar bashkëpunimin me bilbilin e shqiptarisë. “Qika e nanes vet” titullohet kënga e cila do të publikohet sonte në ora 18:00. “Hajde përhajr bashkëpunimi me Bilbilin e Shqipëtaris🙏. Sonte nga ora 18:00 Titulli i këngës-Qika e […]

author

Edona e pyet: “A je lidhur me Azemin?” Mos e humbisni reagimin e Vesës

Vesa Vllasaliu dhe Kader Kicaj ishin dy ish-banoret e përzgjedhura nga ‘Vëllai i Madh’ për t’u bërë pjesë e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’ për vetëm 24 orë. Finalistët nuk ishin në dijeni të surprizës që i bënë vajzat. Brenda ditës ato janë pyetur rreth ish-konkurrentëve, nëse janë parë e takuar me ta. Një pyetje […]

author