Buci fotografohet me vjehrrin, flasin edhe për televizorin që e kishte thyer sa ishte ne BBVK?

author
0 minutes, 27 seconds Read

Buci është një nga ish banorët më të komentuar në “Big Brother VIP Kosova”.
Loja e tij në shou ka ngjallur mjaftë diskutime si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë më të famshme.

Bashkë me të, u bënë protagonist edhe e fejuara dhe vjehrri, pasi këtij të fundit ju lakua emri në takimin mes Bucit dhe Verones, ku doli edhe çështja e thyerjes së televizorëve.
Verona, ka postuar një fotografi të Bucit dhe babait të saj, e mbishkrimi është mjaftë intetesant./Kosovarja/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts