Brikenda ‘konfirmon’ lidhjen e saj me Gani Germin pasi u rikthye 24 orë në BBVK

author
0 minutes, 23 seconds Read

Dy ish banorët e Big Brother Kosova, Brikenda dhe Gani Gërmia janë përfolur se kanë një lidhje jashtë.Brikenda ka hyrë për 24 orë brenda shtëpisë, dhe i ka ngacmuar finalistët.

Ajo iu tha se është nëlidhje me një banorë që ka qenë në Big.“Jam në lidhje me dikënd që u kanë ma herët qetu në Big”, tha Brikenda, e cila më pas shtoj se veç shaka.

Shiko videon:

Similar Posts