Blerando i bënë dhuratë mahnitëse Tarës, vajzës së Bleros

author
0 minutes, 29 seconds Read

Blerando është një nga finalistët e këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Kosova, por ai u tregua i kujdesëshëm më veprimin e tij të fundit.
Ai ia ka dhënë një bluzë Bleros, për t’ia dhuruar vajzës së tij Tarës.

“Kjo shkon për Tarën, Tara, we love you” iu drejtua Blerando kamerës.
“Xhaxhi Blerando” vazhdoi Blero më buzëqeshje.
Sonte do të jetë finalja e madhe dhe në fytyrat e finalisteve kanë filluar të vërehen edhe emocionet e tyre../Lajmi/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts