Arbana Osmani tregon vendet që ka bërë operacione plastike

author
0 minutes, 20 seconds Read

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është mjaftë aktive në mediat sociale.
Në lidhje me operacionet plastike Arbana ka treguar eksperiencën e saj me ndjekësit.

Ajo theksoj se para dy viteve ka bërë për herë të parë operacione plastike, në fillim të ‘Big Brother VIP Albania 1’.
Andaj shprehet se “Para dasmës kamë bërë mbushje tek balli dhe poshtë syve”.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts