Alba zhvishet me bikine të kuqe dhe ndez rrjetin

author
0 minutes, 17 seconds Read

Alba Vukaj u konsiderua si njëra ndër konkurrentet më të bukura të edicionit të dytë të “Big Brother VIP Kosova”.

Bukuroshja zeshkane me prejardhje nga Shkodra u komentua disa herë për qëndrimin, flirtet dhe sigurisht sensualitetin që e karakterizon, shkruan Raporto24.

E pas daljes nga “Big Brother”, Alba është treguar tejet aktive në rrjetet sociale.

Similar Posts