‘A ke ba najse këto ditë’ kështu i përgjigjet Edona James pyetjes provokative

author
0 minutes, 21 seconds Read

Edona James ishte një nga 4 finalistet e Big Brother Vip Kosova 2 dhe një nga banoret më të pëlqyera të këtij formati.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale që kur mbaroi formati.

Së fundmi është publikuar një video ku Edonen e pyesin ‘A ke bërë dicka keto dite’ duke i referuar marrëdhenieve.
Ajo tha ‘Jo’ duke befasuar publikun me përgjigjen./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts