A ju kujtohet Idea, motra e Beart Rexhepit?, ajo paska marrë guximin të pozojë e zhveshur

author
0 minutes, 35 seconds Read

Beart Rexhepi është një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar.
Ai ishte pjesë e emisionit “Përputhen”, ku u njoh me Tean, me të cilën u lidh, e që bëri një bujë të madhe, po aq sa edhe ndarja e tyre më pas.Por, pas ndarjes me Tean, ai e ka vazhduar jetën e tij si mos më mirë dhe tani është në lidhje të re, madje u be edhe baba.

E njohur prej tij u bë edhe motra e tij, Idea Rexhepi, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.
Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur vetëm me të brendshme dhe po duket tejet provokative./ORAinfo/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts