A i bëri Gani Gërmia kësaj bukurosheje këtë dhuratë romantike?

author
0 minutes, 26 seconds Read

Pak muaj më parë u përfol për një lidhje të mundshme mes Gani Gërmisë dhe Brikendës, dy pesonazhe të njohura për publikun pas pjesmarrjes së tyre në BBVK.

Bukuroshja simpatike dje në ditën e Shën Valentinit publikoj disa imazhe në Instagram me një trëndafil në dorë.

Dyshimet e ndjekesve ishin se kush ia dhurojë këtë lule asaj.

Ndonëse ende nuk dihet se a është në një lidhje, Brikenda po duket tmerrësisht bukurë në fustanin elegantë./Kosovarja/

Shiko foton:

Similar Posts