Ky ishte reagimi i Verones në momentin që u eliminua Santiana

Santiana Maloku ishte eliminuara e parë gjatë natës së gjysmë finales së BBVK2. Rrugëtimi i saj mbaroj një javë para finales edhe pse në shtëpi ishte ajo e cila i dha shumë emocione, shkruan InfoKosova. Në momentin që Santiana u eliminua, Verona e dashura e Bucit shijonte jetën e natës, ndoshta i gëzohej daljes së […]

Reagojnë Ardi dhe Mirdoni pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli si një banorë i vetëm kanë ndërprerë mbrëmë rrugëtimin e tyre në gjysemfinalen e Big Brother VIP Kosova 2. Ardi dhe Mirdoni sot kanë publikuar pamje nga shtëpia duke shkruar falënderimet për mbështetjen e përkrahjen që kanë marrë nga ndjekësit e tyre dhe jo vetëm. “I lumtur, e jashtezakonisht falenderues […]

Gani Gërmia tallet me eliminimin e Santianës në gjysmëfinale

Humoristi dhe gazetari i njohur Gani Gërmia, ka reaguar pas eleminimit të Santina Malokut nga Big Brother VIP Kosova 2. Në një postim në llogarinë e tij në TikTok, Gani Gërmia vendosi të shoqërojë pamjet e Santianës në momentin kur po largohej nga shtëpia pas eliminimit me një melodi të njohur që ka bërë bujë […]

Skandal në BBVA, banorja ia huq me veshje, ndjekësit bëhen merak

Ilnisa është njëra nderë banoret më të komentuar të këtij edicioni. Ajo po vazhdon të kritikohet nga banoret e tjetre për shkak të sjellës së saj arrogante, shkruan InfoKosova. Por diçka tjetër sot ka marrë gjithë vëmendjen. Ilnisa ka ngatërruar veshjen e cila u bë virale në rrjete, madje ndjekësit t ishin shqetësuar për t’ia […]