Olta Gixhari ka njё kёrkesё publike pёr Sara Hoxhen dhe Ledri Vulёn

author
0 minutes, 25 seconds Read

Olta Gixhari duket qe ka nje lidhje te ngushte me Sara Hoxhen e gjithashtu edhe me Ledri Vulen.
Ajo dje ka bere GenderReveal ku edhe ka zbulur qe eshte nje pritje ten je djali tjeter.

E ne foton e postuar nga Sara Hoxha, me mbishkrimin ‘ Mam cunash ti nuk kapem me me ty une’
Olta ia ktheu me lezet ‘Do te tpres sa ta besh edhe ti cun’ , ku ky u duk si kerkese per te dhe Ledri Vulen./VEQSHQIP/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts