Loredana bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket si tjetër person!

author
0 minutes, 19 seconds Read

Prej kohësh jemi mësuar ta shohim bionde dhe me flokë të gjatë.

Por teksa më herë Loredana vendosi t’i priste flokët, sot ajo sërish ka ndryshuar look.

Në një foto të postuar, ajo shfaqet me flokë të gjata dhe të errëta, look me të cilin nuk e kemi parë ndonjëherë.

Si ju duket ky ndryshim?

Shiko foton:

Similar Posts