Lëkundje tërmeti në vend, ja sa ishte magnituda

author
0 minutes, 21 seconds Read

Lëkundje tërmeti në vend, ja sa ishte magnituda – Albeu.com
Mëngjesin e kësaj të enjteje, një tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës Rihter, është regjistruar në Shqipëri.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë dhe Ujit (IGJEUM) tërmeti është regjistruar në orën 06:32 në qarkun e Elbasanit.

Sipas të dhënave paraprake, nuk raportohet për pasoja në njerëz apo dëme materiale.

Similar Posts