Kiara zbulon detja nga emri i bebit që se shpejti do ta sjell në jetë

author
0 minutes, 30 seconds Read

Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

Ishte vetë çifti, i cili përmes një ceremoni madhështore zbuloi gjininë e foshnjës.

Teksa ka mbetur dhe shumë pak që vajza të vijë në jetë, mesa duket çifti shumë i dashur për publikun ka vendosur dhe si do ta quajë.
Vetë moderatorja Kiara Tito ka shpërndarë në Instagram një story që tregon madhësinë e foshnjës krahas së cilës shkruan: Mirmëngjes nga bebi E.

Mesa duket emri i vajzë do të fillojë me shkronjën E.

Shiko foton:

Similar Posts