Këtë e bëri disa vite pasi lidhja me Saren kishte përfunduar

author
0 minutes, 11 seconds Read

Endriku tani ka një të dashur tejet simpatike.
Ajo quhet Klea dhe me profesion është stomatologe.

Kujtojmë qe Endriku dhe Klea janë në pritje të ëmbël, dhe po bëhen me një vajzë./ “Kosovarja”.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts