Doli nga Big-u, por e pabesueshme ajo çfarë ka ndodhur me Lisin

author
0 minutes, 40 seconds Read

Paralajmërimi i Lisit, ja çfarë do të bëjë nëse do të ketë biletë kthimi
Mbrëmë nga Big-u doli Elvis Myrta që ishte në nominim me Heidin dhe Romeon, dy shokët e tij më të ngushtë brenda shtëpisë të cilët ishin në nominim pasi Graciano hapi kutinë e pandorës.

Mbrëmë Lisi kishte reth 20 mijë ndjekës në instagram, teksa momentalish është shumë pranë shifrës së 35 mijë ndjekësve duke bërë kështu që në një natë të marrë gati dyfishin e ndjekësve.

Në hyrjen e tij në Big, Lisi kishte më pak se 5000 duke u bërë një personazh mjaft i dashur brenda shtëpisë.

Ai ka marrë ofertë nga Top Channel pas daljes nga shtëpia që të bashkohet me stafin e tyre.

Similar Posts