Do habiteni si po e pret Kaderi të dashurin e saj Lumbardhin jashtë shtëpisë

author
0 minutes, 16 seconds Read

Kaderi dhe Lumbardhi janë çifti i vetëm i formuar gjatë këtij sezoni në “Big Brother”.
Rrugëtimi i Kaderit nuk zgjati sa ai i Lumbardhit.

Ajo nga jashtë po komentohet për çdo veprim që po bën.
Kaderi postoi disa fotografi me një fustan nusërie./Kosovarja/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts