Alaudini sjell pamje nga përgatitja e skenes së finales së madhe të Big Brother Vip Kosova

author
0 minutes, 21 seconds Read

Vetëm edhe tre ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova 2.

Finalistë janë Blerando, Shqipja, Edona dhe Lumbardhi të cilët javën e fundit kanë vizit nga ish banorët e këtij formati.

Alaudini ka njoftuar se kanë filluar përgatitjet për finalen e madhe.

Madje ai ndau një video ku shihet pak nga përgatitjet që janë duke u bërë./Infokosova/

Similar Posts